Mesaj gönder
Shanghai Titanic Steel Co., Ltd.
Shanghai Titanic Steel Co., Ltd.
Fabrika turu
Ev >

Shanghai Titanic Steel Co., Ltd. Fabrika turu

Fabrika turu
Kişiler
Kişiler: Mr. alan
Faks: 86-0571-65533955
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın
Production Line

Shanghai Titanic Steel Co., Ltd,tam otomatik üretim hattına sahip ilk üç fabrikadan biridir.Aylık üretim kapasitesi 100 takım.Tüm makineler, ihraç standartlarına sahip, iyi kalitededir.

 

 

Üretimimiz kesinlikle şu prosedürleri takip eder:şekillendirme, döküm, işleme, montaj, test etme, boyama ve paketleme.

1. Teknolojik olarak gelişmiş bir paslanmaz çelik, alüminyum ve bakır üreticisidir.

 

2. Paslanmaz çelik üretiminde üst seviyeye ulaştık.

 

3. İkiden fazla üretim hattımız var.

 

4.Şanghay Titanik Çelik A.Ş.,müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı ürünleri özelleştirebilen kendi metal fabrikasına sahiptir.

 

  • %99,5 oranında hatasız ürünler üretin.

Shanghai Titanic Steel Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Shanghai Titanic Steel Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Shanghai Titanic Steel Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

Shanghai Titanic Steel Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

OEM/ODM

Shanghai Titanic Steel Co., Ltd,gelişmiş üretim yönetimine sahiptir ve ayrıca yüksek kaliteli kimyasal proses pompası sağlamak için teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir.OEM/ODM de açığız.Bir set de açığız.

 

Yongyi'nin ürünleri yalnızca Çin'de başarılı satışlar yapmakla kalmıyor, aynı zamanda dünyanın 180'den fazla ülke ve bölgesine de ihraç ediliyor: Güneydoğu Asya, Batı Afrika veya Güney Afrika dahil Afrika, Amerika Birleşik Devletleri gibi Kuzey Amerika, Kanada, Güney Amerika ve dünyanın diğer bölgeleri, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler.Kaliteli ürünler büyük bir beğeni ve övgüye tabidir.

R&D

Şirket 15 yılı aşkın bir süredir alüminyum ürünler üretmektedir, bu nedenle türleri, özellikleri, malzemeleri ve uygulamaları hakkında zengin deneyime sahibiz.Üretim zincirinin her halkasında sıkı kalite kontrolümüz vardır.

· Malzeme - Alaşımlı ürünlerin ana malzemesi düşük karbonlu çelik, alüminyum çelik ve galvanizli çeliktir.Malzemeleri ünlü fabrikadan satın alıyoruz, kaliteyi garanti edebiliriz.

· Üretim - 6 profesyonel üretim hattımız var ve her hattın kaliteyi kontrol eden bir yöneticisi var.Her gün üretim programını rapor edecekler ve üretim programını ihtiyaca göre ayarlayacaklar.

· Ürünler - Ana ürünümüz alüminyum levha, alüminyum rulo ve alüminyum borudur.Esas olarak 1,3,5,6 ve 8 Serisi alaşımlı alüminyum boyalı rulo/levha, alüminyum sıva/kabartmalı rulo, alüminyum oluklu levha, alüminyum antik metal kiremitler, saf alüminyum rulo/levha, alüminyum baklavalı sac, alüminyum daire, alüminyum şerit, alüminyum folyo vb.

· Fiyat - Çin'deki gerçek fabrika biziz, bu nedenle maliyeti düşük malzeme maliyeti, iş verimliliğini artırma ve kayıpları azaltma gibi birçok yönden kontrol edebiliyoruz.Malları en uygun fiyata tedarik edebiliriz.

· Teslim süresi - 6 profesyonel üretim hattı, yüksek iş verimliliği ve stokta büyük miktarda standart boyutta baklavalı kalın sac, böylece teslim süresini kısaltabilir ve müşterilerin malları mümkün olan en kısa sürede almasını sağlayabiliriz.

· Satış sonrası servis - Malları teslim aldığınızda, herhangi bir sorunuz varsa, teknik departmana geri bildirimde bulunacağız ve en kısa sürede size cevap vereceğiz.Aynı zamanda dilerseniz teknik desteği de sağlayacağız.